English version | Česká verze

Rozvrh

Rozvrh sezóny září 2015 - leden 2016 (7.9.2015 - 31.1.2016) - lokalita Národní

Legenda: Dětské kurzy Kurzy pro dospělé Open Class lekce
07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:00
posál 1
Balet pro profesionály

Balet pro profesionály

pondělí 10:00 - 11:30open class

Hrzalová Zuzana

pokročilí

dospělí

více informací

Pilates

Pilates

pondělí 11:30 - 12:30open class

Bartlová Helena

dospělí

více informací

Taneční průprava (3-5)

Taneční průprava (3-5)

pondělí 15:30 - 16:30kurz

Adámková (Kubálková) Martina

děti 3-5

více informací

Taneční průprava (4-6)

Taneční průprava (4-6)

pondělí 16:30 - 17:30kurz

Adámková (Kubálková) Martina

děti 4-6 let

více informací

Zumba

Zumba

pondělí 17:30 - 18:30open class

Šrom Rosťa

více informací

Street Dance

Street Dance

pondělí 18:30 - 19:30kurz

Ladzianská Nika

začátečníci

dospělí

více informací

Jazz Dance

Jazz Dance

pondělí 19:30 - 21:00kurz

Kuťák Tomáš

začátečníci

dospělí

více informací

Taneční pro dospělé SPECIÁL

Taneční pro dospělé SPECIÁL

pondělí 21:00 - 22:30kurz

Tancibudek Miloš

pokročilí

dospělí

více informací

sál 2
Taneční průprava (2-4)

Taneční průprava (2-4)

pondělí 10:00 - 10:45kurz

Adámková (Kubálková) Martina

děti 2-4 let

více informací

Taneční průprava (2-4)

Taneční průprava (2-4)

pondělí 11:00 - 11:45kurz

Adámková (Kubálková) Martina

více informací

Taneční průprava (6-8)

Taneční průprava (6-8)

pondělí 16:00 - 17:00kurz

Ottová Lenka

děti 6-8 let

více informací

Moderní tanec (8-10)

Moderní tanec (8-10)

pondělí 17:00 - 18:00kurz

Ottová Lenka

děti 8-10 let

více informací

Pilates

Pilates

pondělí 18:00 - 19:00open class

Mandys Pauerová Barbora

dospělí

více informací

Balet

Balet

pondělí 19:00 - 20:00kurz

Mandys Pauerová Barbora

začátečníci

více informací

Salsa

Salsa

pondělí 20:00 - 21:30kurz

Agnieszka

začátečníci

dospělí

více informací

útsál 1
Power Yoga

Power Yoga

úterý 07:45 - 08:45open class

Vančáková Romana

dospělí

více informací

Mini Broadway (8-12)

Mini Broadway (8-12)

úterý 16:00 - 17:30kurz

Ladzianská Nika

děti 8-12 let

více informací

80's Style & Fit Dance

80's Style & Fit Dance

úterý 17:30 - 18:30open class

Šrom Rosťa

dospělí

více informací

Street Dance

Street Dance

úterý 18:30 - 19:30kurz

Ladzianská Nika

začátečníci

dospělí

více informací

Broadway Dance

Broadway Dance

úterý 19:30 - 21:00kurz

Ladzianská Nika

začátečníci

dospělí

více informací

sál 2
Taneční průprava (2-4)

Taneční průprava (2-4)

úterý 10:30 - 11:15kurz

Jančíková Dita

děti 2-4 let

více informací

Taneční průprava (3-5)

Taneční průprava (3-5)

úterý 15:00 - 16:00kurz

Adámková (Kubálková) Martina

děti 3-5

více informací

Taneční průprava (6-8)

Taneční průprava (6-8)

úterý 16:00 - 17:00kurz

Adámková (Kubálková) Martina

děti 6-8 let

více informací

Latinskoamerické tance pro děti (8-12)

Latinskoamerické tance pro děti (8-12)

úterý 17:00 - 18:00kurz

Pišťáčková Martina

děti 8-12 let

více informací

Pilates

Pilates

úterý 18:00 - 19:00open class

Justová Romana

dospělí

více informací

Balet

Balet

úterý 19:00 - 20:00kurz

Aišmanová Saša

začátečníci

dospělí

více informací

Balet

Balet

úterý 20:00 - 21:30kurz

Aišmanová Saša

mírně pokročilí

dospělí

více informací

sál 3
Contemporary Dance (10-14)

Contemporary Dance (10-14)

úterý 15:30 - 17:00kurz

Ottová Lenka

začátečníci

děti 10-14 let

více informací

Street Dance (6-10)

Street Dance (6-10)

úterý 17:00 - 18:00kurz

Máša Michal

děti 6-10

více informací

Dancehall

Dancehall

úterý 18:00 - 19:00kurz

Angeé

začátečníci

dospělí

více informací

Jazz Dance

Jazz Dance

úterý 19:00 - 20:30kurz

Šrom Rosťa

začátečníci

dospělí

více informací

Hip Hop

Hip Hop

úterý 20:30 - 21:30kurz

Kvasnovská Terry

začátečníci

dospělí

více informací

stsál 1
Balet pro profesionály

Balet pro profesionály

středa 10:00 - 11:30open class

Brzorádová Nina

pokročilí

dospělí

více informací

Pilates

Pilates

středa 11:30 - 12:30open class

Bartlová Helena

dospělí

více informací

Balet pro děti (10-14)

Balet pro děti (10-14)

středa 15:00 - 16:30kurz

Šmerdová Pavla

mírně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Street Dance (10-14)

Street Dance (10-14)

středa 16:30 - 17:30kurz

Hanušová Veronika

začátečníci

děti 10-14 let

více informací

80's Style

80's Style

středa 17:30 - 18:30open class

Šrom Rosťa

dospělí

více informací

Jazz Dance

Jazz Dance

středa 18:30 - 20:00kurz

Pirná Martina

začátečníci

dospělí

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

středa 20:00 - 21:30kurz

Šrom Rosťa

středně pokročilí

dospělí

více informací

sál 2
Balet pro děti (6-10)

Balet pro děti (6-10)

středa 15:00 - 16:00kurz

Ščekaleva Anna

začátečníci

děti 6-10

více informací

Taneční průprava (6-8)

Taneční průprava (6-8)

středa 16:00 - 17:00kurz

Ottová Lenka

děti 6-8 let

více informací

Taneční průprava (4-6)

Taneční průprava (4-6)

středa 17:00 - 18:00kurz

Ottová Lenka

děti 4-6 let

více informací

Pilates

Pilates

středa 18:00 - 19:00open class

Qaša

dospělí

více informací

Power Yoga

Power Yoga

středa 19:00 - 20:00open class

Vančáková Romana

více informací

Reggaeton

Reggaeton

středa 20:00 - 21:00kurz

Pirná Martina

začátečníci

dospělí

více informací

čtsál 1
Balet pro děti (8-12)

Balet pro děti (8-12)

čtvrtek 15:30 - 16:30kurz

Kalousková Hana

začátečníci

děti 8-12 let

více informací

Street Dance (8-12)

Street Dance (8-12)

čtvrtek 16:30 - 17:30kurz

Matoušková Martina "Maya"

začátečníci

děti 8-12 let

více informací

MTV Style

MTV Style

čtvrtek 17:30 - 18:30kurz

Angeé

začátečníci

dospělí

více informací

Street Jazz

Street Jazz

čtvrtek 18:30 - 20:00kurz

Qaša

začátečníci

dospělí

více informací

Taneční pro dospělé

Taneční pro dospělé

čtvrtek 20:00 - 21:30kurz

Tancibudek Miloš

mírně pokročilí

dospělí

více informací

sál 2
Taneční průprava (4-6)

Taneční průprava (4-6)

čtvrtek 15:00 - 16:00kurz

Jančíková Dita

děti 4-6 let

více informací

Taneční průprava (4-6)

Taneční průprava (4-6)

čtvrtek 16:00 - 17:00kurz

Jančíková Dita

děti 4-6 let

více informací

Taneční průprava (6-8)

Taneční průprava (6-8)

čtvrtek 17:00 - 18:00kurz

Jančíková Dita

děti 6-8 let

více informací

Balet

Balet

čtvrtek 18:00 - 19:00kurz

Riedlová Kateřina

začátečníci

dospělí

více informací

Balet

Balet

čtvrtek 19:00 - 20:00kurz

Riedlová Kateřina

mírně pokročilí

dospělí

více informací

Balet

Balet

čtvrtek 20:00 - 21:30kurz

Riedlová Kateřina

středně pokročilí

dospělí

více informací

sál 3
Akrobacie (6-10)

Akrobacie (6-10)

čtvrtek 15:30 - 16:30kurz

Ježek Petr

začátečníci

děti 6-10

více informací

Street Dance (12-16)

Street Dance (12-16)

čtvrtek 16:30 - 17:30kurz

Řeháková Tereza

začátečníci

12-16 let

více informací

Pilates

Pilates

čtvrtek 17:30 - 18:30open class

Kalousková Hana

dospělí

více informací

Modern Jazz

Modern Jazz

čtvrtek 18:30 - 20:00kurz

Hanušová Veronika

začátečníci

dospělí

více informací

Lady's Sexy Dance

Lady's Sexy Dance

čtvrtek 20:00 - 21:00kurz

Agnieszka

začátečníci

dospělí

více informací

sál 1
Balet

Balet

pátek 15:00 - 16:30open class

Borská Alice

středně pokročilí

dospělí

více informací

Contemporary Dance (10-14)

Contemporary Dance (10-14)

pátek 16:30 - 18:00kurz

Ottová Míša

středně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Balet

Balet

pátek 18:00 - 19:30open class

Janeček Václav

pokročilí

dospělí

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

pátek 19:30 - 21:00open class

Qaša

pokročilí

dospělí

více informací

sál 2
Balet pro děti (10-14)

Balet pro děti (10-14)

pátek 15:00 - 16:30kurz

Hrzalová Zuzana

středně pokročilí

děti 3-5

více informací

Contemporary Dance (10-14)

Contemporary Dance (10-14)

pátek 16:30 - 18:00kurz

Šrom Rosťa

začátečníci

děti 10-14 let

více informací

sosál 1
Street Dance

Street Dance

sobota 14:00 - 15:00open class

Ladzianská Nika

dospělí

více informací

Modern Jazz

Modern Jazz

sobota 15:00 - 16:30open class

Ladzianská Nika

dospělí

více informací

Jazz Dance

Jazz Dance

sobota 16:30 - 18:00open class

Kuťák Tomáš

dospělí

více informací

sál 2
Pilates

Pilates

sobota 14:00 - 15:00open class

Doubková Simona

dospělí

více informací

Reggaeton

Reggaeton

sobota 15:30 - 16:30open class

Pirná Martina

dospělí

více informací

Balet

Balet

sobota 16:30 - 18:00open class

Lidová Klára

dospělí

více informací

Zobrazit podrobný filtr >>