English version | Česká verze

Rozvrh

Rozvrh sezóny červenec 2016 - srpen 2016 (4.7.2016 - 26.8.2016) - lokalita Národní

Legenda: Dětské kurzy Kurzy pro dospělé Open Class lekce Semináře
07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:00
po
4.7.
sál 1
Balet

Balet

pondělí 18:00 - 19:30open class

Lidová Klára

mírně pokročilí

dospělí

více informací

čt
7.7.
sál 1
Balet

Balet

čtvrtek 18:00 - 19:30open class

Lidová Klára

mírně pokročilí

dospělí

více informací

sál 2
Pilates

Pilates

čtvrtek 17:30 - 18:30open class

Justová Romana

začátečníci

dospělí

více informací

07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:00
po
11.7.
sál 1
Zumba

Zumba

pondělí 17:30 - 18:30open class

Šrom Rosťa

začátečníci

dospělí

více informací

Jazz Dance

Jazz Dance

pondělí 18:30 - 20:00seminář

Kuťák Tomáš

začátečníci

dospělí

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

pondělí 20:00 - 21:30seminář

Qaša

středně pokročilí

dospělí

více informací

sál 2
Balet

Balet

pondělí 18:00 - 19:30seminář

Lidová Klára

mírně pokročilí

dospělí

více informací

út
12.7.
sál 1
Pilates

Pilates

úterý 17:30 - 18:30open class

Justová Romana

začátečníci

dospělí

více informací

Jazz Dance

Jazz Dance

úterý 18:30 - 20:00seminář

Kuťák Tomáš

začátečníci

dospělí

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

úterý 20:00 - 21:30seminář

Qaša

středně pokročilí

dospělí

více informací

sál 2
Balet

Balet

úterý 18:00 - 19:30seminář

Lidová Klára

mírně pokročilí

dospělí

více informací

st
13.7.
sál 1
Balet pro pokročilé a profi

Balet pro pokročilé a profi

středa 10:00 - 11:30seminář

Bettinelli Thomas

pokročilí

dospělí

více informací

80's Style

80's Style

středa 17:30 - 18:30open class

Šrom Rosťa

začátečníci

dospělí

více informací

Jazz Dance

Jazz Dance

středa 18:30 - 20:00seminář

Kuťák Tomáš

začátečníci

dospělí

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

středa 20:00 - 21:30seminář

Qaša

středně pokročilí

dospělí

více informací

sál 2
Balet

Balet

středa 18:00 - 19:30seminář

Lidová Klára

mírně pokročilí

dospělí

více informací

čt
14.7.
sál 1
Pilates

Pilates

čtvrtek 17:30 - 18:30open class

Doubková Simona

začátečníci

dospělí

více informací

Jazz Dance

Jazz Dance

čtvrtek 18:30 - 20:00seminář

Kuťák Tomáš

začátečníci

dospělí

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

čtvrtek 20:00 - 21:30seminář

Qaša

středně pokročilí

dospělí

více informací

sál 2
Balet

Balet

čtvrtek 18:00 - 19:30seminář

Lidová Klára

mírně pokročilí

dospělí

více informací

07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:00
po
18.7.
sál 1
Zumba

Zumba

pondělí 17:30 - 18:30open class

Šrom Rosťa

začátečníci

dospělí

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

pondělí 18:30 - 20:00seminář

Šrom Rosťa

mírně pokročilí

dospělí

více informací

sál 2
MTV Style

MTV Style

pondělí 18:00 - 19:00seminář

Angeé

začátečníci

dospělí

více informací

út
19.7.
sál 1
Pilates

Pilates

úterý 17:30 - 18:30open class

Justová Romana

začátečníci

dospělí

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

úterý 18:30 - 20:00seminář

Šrom Rosťa

mírně pokročilí

dospělí

více informací

sál 2
MTV Style

MTV Style

úterý 18:00 - 19:00seminář

Angeé

začátečníci

dospělí

více informací

st
20.7.
sál 1
Balet pro pokročilé a profi

Balet pro pokročilé a profi

středa 10:00 - 11:30seminář

Bettinelli Thomas

pokročilí

dospělí

více informací

80's Style

80's Style

středa 17:30 - 18:30open class

Šrom Rosťa

začátečníci

dospělí

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

středa 18:30 - 20:00seminář

Šrom Rosťa

mírně pokročilí

dospělí

více informací

sál 2
MTV Style

MTV Style

středa 18:00 - 19:00seminář

Angeé

začátečníci

dospělí

více informací

čt
21.7.
sál 1
Pilates

Pilates

čtvrtek 17:30 - 18:30open class

Doubková Simona

začátečníci

dospělí

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

čtvrtek 18:30 - 20:00seminář

Šrom Rosťa

mírně pokročilí

dospělí

více informací

sál 2
MTV Style

MTV Style

čtvrtek 18:00 - 19:00seminář

Angeé

začátečníci

dospělí

více informací

07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:00
po
25.7.
sál 1
Street Jazz

Street Jazz

pondělí 18:30 - 20:00seminář

Qaša

začátečníci

dospělí

více informací

sál 2
Reggaeton

Reggaeton

pondělí 17:30 - 18:30seminář

Červiková Lucie

začátečníci

dospělí

více informací

Balet

Balet

pondělí 18:30 - 20:00seminář

Riedlová Kateřina

mírně pokročilí

dospělí

více informací

út
26.7.
sál 1
Pilates

Pilates

úterý 17:30 - 18:30open class

Justová Romana

začátečníci

dospělí

více informací

Street Jazz

Street Jazz

úterý 18:30 - 20:00seminář

Qaša

začátečníci

dospělí

více informací

sál 2
Reggaeton

Reggaeton

úterý 17:30 - 18:30seminář

Červiková Lucie

začátečníci

dospělí

více informací

Balet

Balet

úterý 18:30 - 20:00seminář

Riedlová Kateřina

mírně pokročilí

dospělí

více informací

st
27.7.
sál 1
Street Jazz

Street Jazz

středa 18:30 - 20:00seminář

Qaša

začátečníci

dospělí

více informací

sál 2
Balet pro pokročilé a profi

Balet pro pokročilé a profi

středa 10:00 - 11:30seminář

Bettinelli Thomas

pokročilí

dospělí

více informací

Reggaeton

Reggaeton

středa 17:30 - 18:30seminář

Červiková Lucie

začátečníci

dospělí

více informací

Balet

Balet

středa 18:30 - 20:00seminář

Riedlová Kateřina

mírně pokročilí

dospělí

více informací

čt
28.7.
sál 1
Pilates

Pilates

čtvrtek 17:30 - 18:30open class

Doubková Simona

začátečníci

dospělí

více informací

Street Jazz

Street Jazz

čtvrtek 18:30 - 20:00seminář

Qaša

začátečníci

dospělí

více informací

sál 2
Reggaeton

Reggaeton

čtvrtek 17:30 - 18:30seminář

Červiková Lucie

začátečníci

dospělí

více informací

Balet

Balet

čtvrtek 18:30 - 20:00seminář

Riedlová Kateřina

mírně pokročilí

dospělí

více informací

07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:00
po
1.8.
sál 1
Zumba

Zumba

pondělí 17:30 - 18:30open class

Šrom Rosťa

začátečníci

dospělí

více informací

Jazz Dance

Jazz Dance

pondělí 19:00 - 20:30seminář

Kuťák Tomáš

začátečníci

dospělí

více informací

sál 2
Dancehall

Dancehall

pondělí 18:00 - 19:00seminář

Kobzová Šárka

začátečníci

dospělí

více informací

Salsa

Salsa

pondělí 19:00 - 20:00seminář

Agnieszka

začátečníci

dospělí

více informací

út
2.8.
sál 1
Pilates

Pilates

úterý 17:30 - 18:30open class

Justová Romana

začátečníci

dospělí

více informací

Jazz Dance

Jazz Dance

úterý 19:00 - 20:30seminář

Kuťák Tomáš

začátečníci

dospělí

více informací

sál 2
Dancehall

Dancehall

úterý 18:00 - 19:00seminář

Kobzová Šárka

začátečníci

dospělí

více informací

Salsa

Salsa

úterý 19:00 - 20:00seminář

Agnieszka

začátečníci

dospělí

více informací

st
3.8.
sál 1
Balet pro pokročilé a profi

Balet pro pokročilé a profi

středa 10:00 - 11:30seminář

Bettinelli Thomas

pokročilí

dospělí

více informací

80's Style

80's Style

středa 17:30 - 18:30open class

Šrom Rosťa

začátečníci

dospělí

více informací

Jazz Dance

Jazz Dance

středa 19:00 - 20:30seminář

Kuťák Tomáš

začátečníci

dospělí

více informací

sál 2
Dancehall

Dancehall

středa 18:00 - 19:00seminář

Kobzová Šárka

začátečníci

dospělí

více informací

Salsa

Salsa

středa 19:00 - 20:00seminář

Agnieszka

začátečníci

dospělí

více informací

čt
4.8.
sál 1
Pilates

Pilates

čtvrtek 17:30 - 18:30open class

Doubková Simona

začátečníci

dospělí

více informací

Jazz Dance

Jazz Dance

čtvrtek 19:00 - 20:30seminář

Kuťák Tomáš

začátečníci

dospělí

více informací

sál 2
Dancehall

Dancehall

čtvrtek 18:00 - 19:00seminář

Kobzová Šárka

začátečníci

dospělí

více informací

Salsa

Salsa

čtvrtek 19:00 - 20:00seminář

Agnieszka

začátečníci

dospělí

více informací

07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:00
po
8.8.
sál 1
Zumba

Zumba

pondělí 17:30 - 18:30open class

Šrom Rosťa

začátečníci

dospělí

více informací

sál 2
Jazz Dance

Jazz Dance

pondělí 17:30 - 19:00seminář

Hanušová Veronika

začátečníci

dospělí

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

pondělí 18:30 - 20:00seminář

Šrom Rosťa

začátečníci

dospělí

více informací

Balet

Balet

pondělí 19:00 - 20:30seminář

Riedlová Kateřina

mírně pokročilí

dospělí

více informací

út
9.8.
sál 1
Pilates

Pilates

úterý 17:30 - 18:30open class

Justová Romana

začátečníci

dospělí

více informací

sál 2
Contemporary Dance

Contemporary Dance

úterý 13:30 - 15:00seminář

Šrom Rosťa

začátečníci

dospělí

více informací

Jazz Dance

Jazz Dance

úterý 17:30 - 19:00seminář

Hanušová Veronika

začátečníci

dospělí

více informací

Balet

Balet

úterý 19:00 - 20:30seminář

Riedlová Kateřina

mírně pokročilí

dospělí

více informací

st
10.8.
sál 1
80's Style

80's Style

středa 17:30 - 18:30open class

Šrom Rosťa

začátečníci

dospělí

více informací

sál 2
Jazz Dance

Jazz Dance

středa 17:30 - 19:00seminář

Hanušová Veronika

začátečníci

dospělí

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

středa 18:30 - 20:00seminář

Šrom Rosťa

začátečníci

dospělí

více informací

Balet

Balet

středa 19:00 - 20:30seminář

Riedlová Kateřina

mírně pokročilí

dospělí

více informací

čt
11.8.
sál 1
Pilates

Pilates

čtvrtek 17:30 - 18:30open class

Doubková Simona

začátečníci

dospělí

více informací

sál 2
Jazz Dance

Jazz Dance

čtvrtek 17:30 - 19:00seminář

Hanušová Veronika

začátečníci

dospělí

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

čtvrtek 18:30 - 20:00seminář

Šrom Rosťa

začátečníci

dospělí

více informací

Balet

Balet

čtvrtek 19:00 - 20:30seminář

Riedlová Kateřina

mírně pokročilí

dospělí

více informací

07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:00
po
15.8.
sál 1
Broadway Dance

Broadway Dance

pondělí 18:30 - 20:00seminář

Ladzianská Nika

začátečníci

dospělí

více informací

sál 2
Street Dance

Street Dance

pondělí 17:30 - 18:30seminář

Ladzianská Nika

začátečníci

dospělí

více informací

Balet

Balet

pondělí 19:00 - 20:30seminář

Borská Alice

mírně pokročilí

dospělí

více informací

út
16.8.
sál 1
Pilates

Pilates

úterý 17:30 - 18:30open class

Justová Romana

začátečníci

dospělí

více informací

Broadway Dance

Broadway Dance

úterý 18:30 - 20:00seminář

Ladzianská Nika

začátečníci

dospělí

více informací

sál 2
Street Dance

Street Dance

úterý 17:30 - 18:30seminář

Ladzianská Nika

začátečníci

dospělí

více informací

Balet

Balet

úterý 19:00 - 20:30seminář

Borská Alice

mírně pokročilí

dospělí

více informací

st
17.8.
sál 1
Broadway Dance

Broadway Dance

středa 18:30 - 20:00seminář

Ladzianská Nika

začátečníci

dospělí

více informací

sál 2
Street Dance

Street Dance

středa 17:30 - 18:30seminář

Ladzianská Nika

začátečníci

dospělí

více informací

Balet

Balet

středa 19:00 - 20:30seminář

Borská Alice

mírně pokročilí

dospělí

více informací

čt
18.8.
sál 1
Pilates

Pilates

čtvrtek 17:30 - 18:30open class

Doubková Simona

začátečníci

dospělí

více informací

Broadway Dance

Broadway Dance

čtvrtek 18:30 - 20:00seminář

Ladzianská Nika

začátečníci

dospělí

více informací

sál 2
Street Dance

Street Dance

čtvrtek 17:30 - 18:30seminář

Ladzianská Nika

začátečníci

dospělí

více informací

Balet

Balet

čtvrtek 19:00 - 20:30seminář

Borská Alice

mírně pokročilí

dospělí

více informací

07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:00
po
22.8.
sál 1
Contemporary Dance

Contemporary Dance

pondělí 10:00 - 11:30seminář

Hernychová (Ottová) Míša

středně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Balet

Balet

pondělí 11:45 - 13:15seminář

Borská Alice

středně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

pondělí 14:00 - 15:30seminář

Ningappa Abhilash

středně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Zumba

Zumba

pondělí 17:30 - 18:30open class

Šrom Rosťa

začátečníci

dospělí

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

pondělí 19:00 - 20:30seminář

Ningappa Abhilash

pokročilí

dospělí

více informací

sál 2
Balet

Balet

pondělí 10:00 - 11:30seminář

Borská Alice

mírně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

pondělí 11:45 - 13:15seminář

Šimková Veronika

mírně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

pondělí 14:00 - 15:30seminář

Šimková Veronika

mírně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

út
23.8.
sál 1
Contemporary Dance

Contemporary Dance

úterý 10:00 - 11:30seminář

Hernychová (Ottová) Míša

středně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Balet

Balet

úterý 11:45 - 13:15seminář

Borská Alice

středně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

úterý 14:00 - 15:30seminář

Ningappa Abhilash

středně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Pilates

Pilates

úterý 17:30 - 18:30open class

Justová Romana

začátečníci

dospělí

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

úterý 19:00 - 20:30seminář

Ningappa Abhilash

pokročilí

dospělí

více informací

sál 2
Balet

Balet

úterý 10:00 - 11:30seminář

Borská Alice

mírně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

úterý 11:45 - 13:15seminář

Šimková Veronika

mírně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

úterý 14:00 - 15:30seminář

Šimková Veronika

mírně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

st
24.8.
sál 1
Contemporary Dance

Contemporary Dance

středa 10:00 - 11:30seminář

Hernychová (Ottová) Míša

středně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Balet

Balet

středa 11:45 - 13:15seminář

Borská Alice

středně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

středa 14:00 - 15:30seminář

Ningappa Abhilash

středně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

80's Style

80's Style

středa 17:30 - 18:30open class

Šrom Rosťa

začátečníci

dospělí

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

středa 19:00 - 20:30seminář

Ningappa Abhilash

pokročilí

dospělí

více informací

sál 2
Balet

Balet

středa 10:00 - 11:30seminář

Borská Alice

mírně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

středa 11:45 - 13:15seminář

Šimková Veronika

mírně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

středa 14:00 - 15:30seminář

Šimková Veronika

mírně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

sál 3
Balet pro pokročilé a profi

Balet pro pokročilé a profi

středa 10:00 - 11:30seminář

Bettinelli Thomas

pokročilí

dospělí

více informací

čt
25.8.
sál 1
Contemporary Dance

Contemporary Dance

čtvrtek 10:00 - 11:30seminář

Hernychová (Ottová) Míša

středně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Balet

Balet

čtvrtek 11:45 - 13:15seminář

Borská Alice

středně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

čtvrtek 14:00 - 15:30seminář

Ningappa Abhilash

středně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Pilates

Pilates

čtvrtek 17:30 - 18:30open class

Doubková Simona

začátečníci

dospělí

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

čtvrtek 19:00 - 20:30seminář

Ningappa Abhilash

pokročilí

dospělí

více informací

sál 2
Balet

Balet

čtvrtek 10:00 - 11:30seminář

Borská Alice

mírně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

čtvrtek 11:45 - 13:15seminář

Šimková Veronika

mírně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

čtvrtek 14:00 - 15:30seminář

Šimková Veronika

mírně pokročilí

děti 10-14 let

více informací


26.8.
sál 1
Contemporary Dance

Contemporary Dance

pátek 10:00 - 11:30seminář

Hernychová (Ottová) Míša

středně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Balet

Balet

pátek 11:45 - 13:15seminář

Borská Alice

středně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

pátek 14:00 - 15:30seminář

Ningappa Abhilash

středně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Balet

Balet

pátek 17:30 - 19:00seminář

Horák Jiří

pokročilí

dospělí

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

pátek 19:00 - 20:30seminář

Ningappa Abhilash

pokročilí

dospělí

více informací

sál 2
Balet

Balet

pátek 10:00 - 11:30seminář

Borská Alice

mírně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

pátek 11:45 - 13:15seminář

Šimková Veronika

mírně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

pátek 14:00 - 15:30seminář

Šimková Veronika

mírně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Zobrazit podrobný filtr >>