English version | Česká verze

Kurzy a lekce pro dospělé

Zumba

Zumba

Open Class

Mix jednoduchých tanečních pohybů, sestavený do snadno zapamatovatelných minichoreografií vás strhne svojí náladou, energií a drivem latinskoamerické hudby. Fitness dřinu nahrazuje cvičení v uvolněné atmosféře taneční párty.

Přestaňte dřít a užívejte si! Při stejném výsledku pro vaši kondici jako při obyčejném cvičení vám dá Zumba radost z tance a pohybu při elektrizující hudbě. Není třeba žádného nadání. Kroky jednotlivých variací se během několika lekcí naučí každý.

I přes svoji zábavnost mají lekce Zumby klasické atributy fitness cvičení - rozhýbání, výdržovou kardio-část i část posilující. Hlavním kouzlem lekcí je pocit společně zažité taneční párty. Tanec je motivující a posiluje vaši vůli. Při Zumbě jste součástí celku, který vás nutí překonat za podpory hudby sama sebe.

Zumba je pro každého a v každém věku. Záleží jen na rozumné volbě intenzity zátěže a její přiměřenosti vaší kondici.

A zde je náš tajný tip: zkombinujte Zumbu s cvičením Pilates. Ideálně tak spojíte kondiční efekt Zumby s regeneračním, posilujícím a zdravotním efektem Pilates. Účinky na vaši postavu budou překvapivé. Této kombinace často využívají i profesionální tanečníci.

Lektoři