English version | Česká verze

Kurzy a lekce pro dospělé

Kurzy

Nabídka kursů sahá od tradičních tanečních stylů (Jazz, Contemporary, Broadway dance) přes trendy kursy (MTV Style, Street Dance, Street Jazz, Dancehall a Reggaeton) a etnické tance (Salsa). Nabídku završuje populární výuka klasického baletu pro začátečníky, mírně pokročilé i profi a kurzy společenského tance v neformálním prostředí i oblečení.

Úroveň kurzů

Kurzy pro dospělé jsou určeny především začátečníkům a mírně pokročilým a jsou označeny v rozvrhu podle následujícího klíče:

  • Z - začátečníci
  • MP - mírně pokročilí
  • SP - středně pokročilí
  • P - pokročilí a profi

Lektoři

Špičkoví, osvědčení lektoři jsou zárukou kvality výuky. Všichni jsou připraveni předat vám své znalosti, svoji energii a sdílet s vámi společnou radost z tance.

Čeština nebo angličtina

Lekce ve studiu jsou primárně vedeny v češtině. Naprostá většina lektorů komunikuje také v angličtině, takže jsou naše kurzy a Open Class lekce otevřené i pro expaty nebo zájemce, pobývající v Praze studijně nebo pracovně.

Většina výuky však díky doprovodné hudbě stejně probíhá na základě nonverbální komunikace, kdy lektor žákům ukazuje, co dělají špatně, jak to provádět lépe atd. Slovní doprovod je tak většinou na až na druhém místě. Komunikace tak u nás není žádným problémem.