English version | Česká verze

Lektoři

Vokounová Monika

Vokounová Monika

Street Styles

Lektor

Tancem se zabývá od svých 14 let, kdy byla taneční hip hopová kultura v Česku ještě na samotném začátku. Zkoušela všechny taneční styly, které patří do základní škály hip hop culture.

Primárně se zaměřuje na freestyle a účastnila se velké řady battlů, kde dokázala získat několik ocenění. Byla součástí i velkých choreografií pod vedením lektorů BDS Academy (Daniel Lipták nebo Miro Olšovský).

Byla součástí tanečních skupin Out Of Bounds, Allana Lemaje a poté BDS Academy a BDS Girls crew.

Jako lektor působí od roku 2013. Klade důraz na techniku a snaží se ukázat, jak tanec může být kamarádem i terapeutem. V lekcích nabízí základy hip hopového groovu, přes funk až po house dance. Uslyšíte zde nejčastěji boom bap songs nebo funky songs, které vás nenechají v klidu.

Taneční vzdělání získala i u zahraničních lektorů, kteří tancovali v projektech Michaela Jacksona, Willa Smithe, Justina Timberlaka, Missy Ellitott nebo Mariah Carey. Jsou to tanečníci Henry Link, Buddha Stretch, Marty Kudelka, Babson, Yugson, Caleaf Sellers, Brooklyn Terry, Luam, Dante 7, Gus Bembery, Lando Wilkins a mnoho dalších.

Úspěchy, na které je nejvíce hrdá:
1. místo - MČR funky v organizaci ČSA 2005
1. místo - MČR hip hop battle sóla Beat Street 2008
2. místo - MČR hip hop choreografie v organizaci CDO 2008
1. místo - Ladies Battle Night hip hop 2008
2. místo - Ladies Battle Night house dance 2008

Související kurzy

Street Styles
Street Styles