English version | Česká verze

Lektoři

Hrubá Štěpánka

Hrubá Štěpánkalektor a tanečník

Profesní profil

Street dance začala tančit v roce 2007. Věnuje se nejvíce hiphopu a dancehallu. V tanečních studiích vede několik soutěžních i nesoutěžních týmů všech věkových kategorií.

Je členkou týmu FDS Selection, se kterým pracuje na různých projektech (představení The Culture). Účastní se českých i mezinárodních tanečních soutěží, např. World of Dance ve Švýcarsku, CDO a TSR, kde několikrát obhájili titul Mistrů ČR a Mistrů Evropy (výhra Absolutního vítěze TSR, cesta do NYC).

Dancehall
Dancehallu se začala věnovat kolem roku 2014. Pravidelně se v jeho kořenech vzdělává na Jamajce, navštěvuje workshopy s předními dancehallovými tanečníky, dancehall kempy (Skillz Dem Up) a battly (AF Days). V minulosti byla členkou Dancehall Teamu Prague pod vedením Veronnie BaddFyah.
Absolvovala po světě mnoho workshopů s tanečníky a týmy, např. Kimiko Versatile, Danza Bling, Boysie Roses, Sopreme Blazzaz, Xqlusiv Team, Elite Team, Black Eagles, Overload Skankaz, Cleanstep Skankaz, Active Immortals, Kissy McKoy, Famous, Mara Jackhammer, Flame Team, Hectic Dymondz, Blacka di Danca, Too Kool, Equanoxx Shankaz, 3rd Dimension, Sir Ledgen atd.

Taneční vzdělávání
Pravidelně se vzdělává na workshopech předních světových tanečníků a na tanečních campech, např. SDK Europe, Broadway Dance Center (New York), Baddfyah trip (Jamajka), Everybody Dancehall (Florencie, IT), Skillz Dem Up, Baddish weekend (Bratislava

2007-2019
Fantasy Dance Studio, Dancehall Team Prague

Výuka
vede pravidelné lekce, workshopy, hostuje na letních campech

Taneční battly
LBC battle (1. místo, 2016), Dance Battle League (finále, 2018), DFA, KO Battle, Free.k Out Battle, Urban Culture Games, One Beat battle, Semtex Cup (1. místo), T-Bass Cup, Beat Street, Cool Hunters dance battle atd.

Komerční činnost, shows
Tanečník na komerčních akcích
Back-up dancer Raega
účinkování v různých tanečních videoklipech
Show na SDK Europe 2018.

Instagram: @stefrude

Související kurzy

Dancehall
Street Dance
Street Dance