English version | Česká verze

Novinky

Letní CONTEMPORARY Dance Workshop (se špetkou Jazzu) pro tanečníky od 10 let.

26.2.2024
Studio DANCE PERFECT pořádá v obvyklém termínu koncem léta od 26. do 30. srpna 2024 workshop pro všechny tanečníky od 10 let zajímající se o současný tanec.
Tři 90minutové lekce denně od pondělí do pátku s výukou technik Contemporary dance, taneční akrobacie a základyJazz dance.


Místo konání
Taneční studio DANCE PERFECT
Národní třída 25, Praha 1 – palác Metro, schodiště D.

Čas konání
26. – 30. srpna 2024 (pondělí – pátek) od 10:00 do 15:30


Michaela Hernychová (Contemporary Dance)

Denní rozvrh
• 10:00-11:30 Contemporary Dance s Michaelou Hernychovou
• 11:45-13:15 Contemporary Dance s Vojtou Rakem
• 13:15-14:00 polední přestávka
• 14:00-15:30 Jazz Dance s Pamelou Soukupovou


Vojtěch Rak (Contemporary Dance)

Komu je workshop určen
Workshop je určen mladým tanečníkům ve věku od 10 let, kteří se zajímají o Contemporary Dance, ale nejen o něj.
Lekce budou přizpůsobeny úrovni tanečníků. Budou vedeny v jednodušší a rozšířenější formě podle aktuálních schopností každého účastníka.
Lekce Contemporary Dance se budou zabývat základy techniky contemporary, prací tanečníků na zemi (floor work), i v prostoru, základními prvky taneční akrobacie (převaly, kotouly) a také základy práce ve dvojici i sólovou a kontaktní improvizací.
Lekce základů Jazz Dance Pamely Soukupové vás naučí kombinování technik a pohybového rejstříku jazzového tance, s jeho atraktivní jazzovou a muzikálovou hudbou a spojování prvků do krátkých vazeb.


Pamela Soukupová (Jazz Dance)

Co na sebe
Pohodlné oblečení – ideálně volné kalhoty a tričko s dlouhým rukávem, naboso nebo v ponožkách. Pro lekce Jazz Dance jazzové boty (jazzovky) nebo ponožky.

Přihlášky na workshop
Formulář přihlášky na Letní Workshop naleznete zde. Přihlášku můžete vyplnit elektronicky nebo vytištěnou přihlášku vyplňte ručně, naskenujte a pošlete na info@danceperfect.cz nebo ji odevzdejte na recepci studia.
Přihlásit se můžete i telefonicky na čísle 221 085 260 nebo 602 558 339 (kancelář studia, po-čt mezi 10:00-16:00).
Pokud při elektronickém vyplňování přihlášky nedisponujete digitálním podpisem, ponechte pole podpisu volné a přihlášku podepíšete vytištěnou v první den workshopu.

Cena workshopu
Kč 4.500,-
Cena zahrnuje 3 devadesátiminutové lekce denně od pondělí do pátku – celkem 15 lekcí.

Platba workshopu
V hotovosti nebo platební kartou při odevzdání přihlášky na recepci nebo bankovním převodem, kdy vám po přijetí přihlášky zašleme údaje potřebné pro platbu převodem a s QR kódem.

Pozor: pro úhradu Letního workshopu není možno použít zaměstnaneckých benefitů Sodexo, Edenred Benefit Plus, Benefity apod.