English version | Česká verze

Novinky

Využijte podpory VZP pro pohybové aktivity dětí i dospělých.

5.3.2024
V rámci podpory pohybových aktivit můžete nyní od VZP pojišťovny získat příspěvky na kurzy a Open Class lekce našeho studia. Vyžádejte si informace o podobných podporách uvaší zdravotní pojišťovny, pokud nejste klient VZP.

Získání příspěvku na podporu trvalých pohybových vašich dětí nebo přímo vašich aktivit není obtížné. Zde je krátká charakteristika příspěvků:

Pro vaše děti od 1 roku do 18 let
příspěvek 2.000 Kč ročně na pravidelnou pohybovou a zároveň sportovní aktivitu dlouhodobého charakteru, organizovanou v kroužcích, spolcích, klubech apod.
Jsou akceptovány platební doklady*) s datem úhrady od 1. 1. 2024, které při podání žádosti nesmí být starší než 3 měsíce od data úhrady.

Pro vás osobně – pro dospělé ve věku 18-65 let
příspěvek 1.000 Kč ročně na pravidelnou pohybovou a zároveň sportovní aktivitu dlouhodobého charakteru – permanentky, (Open Class) nebo kurzy aj.
Jsou akceptovány platební doklady*) s datem úhrady od 1. 1. 2024, které při podání žádosti nesmí být starší než 3 měsíce od data úhrady.

Další příspěvky se vztahují i na seniory – dospělé od 65 let výše.

Podmínky pro čerpání příspěvku, podání žádosti, nutné doklady VZP ke stažení a další podrobnosti naleznete na stránkách VZP zde.

*) Pro potřeby VZP by měl dostačovat doklad o zaplacení, který jste obdrželi při úhradě kurzovného nebo při zakoupení permanentky.