English version | Česká verze

Novinky

Letní Street Styles workshop se souborem The Mes[s] – srpen 2024

16.4.2024
Soutěžní tým studia DANCE PERFECT – THE MES[s] pořádá od 26. do 30. srpna 2024 letní workshop streetových tanečních stylů pro všechny zájemce od 12 do 16 let.
Od pondělí do pátku tři 90minutové lekce denně s prvotřídními externími lektory i letory studia + doprovodný program.


Místo konání
Taneční studio DANCE PERFECT
Národní třída 25, Praha 1 – palác Metro, schodiště D.

Datum konání
26. – 30. srpna 2024 (pondělí–pátek) od 10:00 – 16:15 hod.

Komu je workshop určen
Workshop je určen začínajícím nebo pokročilejším tanečníkům, kteří se zajímají o Street Dance a jeho jednotlivé styly.
Po úspěšném absolvování workshopu se zájemci mohou stát členy soutěžního týmu The Mes(s) studia DANCE PERFECT.Účastníci absolvují tři 90minutové lekce denně a další doplňkové aktivity.
Tedy celkem čtrnáct 90minutových lekcí + zvláštní program workshopu – taneční battle a choreo ukázky.Přihlášky na workshop
Formulář přihlášky na Workshop streetových tanečních stylů naleznete zde. Přihlášku můžete vyplnit elektronicky nebo vytištěnou přihlášku vyplňte ručně, naskenujte a pošlete na info@danceperfect.cz nebo ji odevzdejte na recepci studia.
Přihlásit se můžete i telefonicky na čísle 221 085 260 nebo 602 558 339 (kancelář studia, po-čt mezi 10:00-16:00).
Pokud při elektronickém vyplňování přihlášky nedisponujete digitálním podpisem, ponechte pole podpisu volné a přihlášku podepíšete vytištěnou v první den workshopu.

Cena workshopu
Kč 5.200,-

Platba workshopu
V hotovosti nebo platební kartou při odevzdání přihlášky na recepci nebo bankovním převodem, kdy vám po přijetí přihlášky zašleme údaje potřebné pro platbu převodem a QR kódem.
Pozor: pro úhradu workshopu není možno použít voucherů Sodexo, Edenred Benefit Plus, Benefity apod.Rozsah výuky
5 dní, tři 90minutové lekce denně + doprovodný program. V ceně workshopu je rovněž 5 obědů v restauraci U medvídků, sousedící se studiem DANCE PERFECT.

Denní program workshopu
• 10:00-11:30 lekce I
• 11:30-13:00 oběd (ve spolupráci s restaurací U medvídků)
• 13:00-14:30 lekce II
• 14:45-16:15 lekce III
A navíc v pátek 30. 8. od 17:00 Choreo ukázky


Lektoři workshopu

Anna Kašparová – lektorka, tanečnice, umělkyně.
Od r. 2011 se věnuje Street Dance. Vždy tíhla k freestylu a underground stylům, kterým se momentálně věnuje. Umístila se na II. místě na International Illest Battle 2022 - kategorie Female Dancers. Od r. 2019 je členem francouzského movementu v taneční FAM - Street Ish (pod vedením francouzského tanečníka Junior Tight Eyez) kde působí pod uměleckým jménem Lady Street Ish. Účastní se světových battlů a tanečních workshopů (Francie, Německo, Holandsko, Itálie, Španělsko, Belgie, aj.)
Zaměřuje se hlavně na styl KRUMP který bude vyučovat.Rozálie Tarczalová, – Členka profesionální soutěžní složky i lektorského týmu v taneční škole Fantasy Dance Studio. S tímto týmem opakovaně dosáhla titulu mistrů Čech a mistrů ČR a absolutního vítěze mistrovství Evropy.
Ve workshopu bude vyučovat Funk Pop a Hip Hop.Mikaela – lektorka, tanečnice, choreografka
Dancehallu se věnuje 10 let. Má lektorské zkušenosti z různých tanečních škol. Založila Dancehallovou složku Sunflavas v taneční škole Vivid Dance Company a od roku 2024 vede vlastní otevřené lekce Dancehall a High Heels workshopy.
Spolupracuje s choreografy jako Galen Hooks, Zizoe, Wahe, Divize, Dominika Dee Červinková, Anet Antošová, Mirek Kosík, Anička Šitnerová, Kuba Dvořák a s interpety Sean Paul, Ben Cristovao, Adam Pavlovčin, Ludmilla, Nico Santos, Justin Jesso, Nobody Listen, MYDY, Ektor, Lucie Bílá, Jiří Korn.
Na workshopu bude vyučovat Dancehall.Vojta Rak, Dance Perfect – člen renomovaného souboru 420people, tanečník a lektor Contemporary Dance i klasického baletu povede lekce taneční akrobacie, kde získají účastníci základy obratnosti a flexibility, nutné pro jejich taneční styly.