English version | Česká verze

Novinky

Nová sezóna 2015/2016

25.8.2015
V následujícím textu naleznete souhrnné informace o nabídce kurzů a fitness aktivit našeho studia v nové sezóně. Budete-li chtít další dodatečné informace, vše najdete v sekci O nás, Lektoři nebo Kurzy. Prohlédněte si také ukázky tanečních stylů ve videogalerii, prezentované našimi lektory. Informace o cenách naleznete v interaktivním rozvrhu po kliknutí na kurz, který vás zajímá.

Předprodej vstupenek do Salesiánského divadla 2015

4.5.2015
V pondělí 18. května 2015 zahajujeme v 10:00 hodin na recepci tanečního studia DANCE PERFECT předprodej vstupenek na letošní závěrečná vystoupení Vašich dětí, tanečních přípravek Junior Dance a dalších kurzů, která proběhnou v Salesiánském divadle ve dnech 25. a 26. června (čtvrtek, pátek).

Summertime – and the livin' is easy ...

14.4.2015
V létě je život lehčí. Zkuste náš Letní program! Je opět sestaven ve formě oblíbených a osvědčených čtyřdenních seminářů různých tanečních stylů (vždy od pondělí do čtvrtka), s možností účasti buď za jednotlivých lekcích nebo na celém semináři za zvýhodněnou cenu za všechny čtyři seminářové lekce.

Prázdniny vašich dětí? Počítejte s námi!

24.2.2015
Letní táborové týdny ve studiu – plné pohybu, her a dobrodružství. Pro děti od 4 do 10 let.

Po loňské úspěšné premiéře jsme letos připravili pro vaše děti a jejich kamarády Letní Táborový Týden (LTT) hned ve dvou termínech – v červenci a v srpnu.

TWERK! 4 workshopy s Martinou Panochovou

27.1.2015
A je to tady. Připravili jsme pro vás sérii 4 nedělních workshopů provokativního Twerku. Od února do května - vždy poslední neděli v měsíci. Budete si moci vyzkoušet, co jste třeba jen viděli, a báli se to sami zkusit.

Dárkový certifikát studia - originální dárek.

4.12.2014
Udělejte radost svým blízkým a darujte jim zážitek, ušitý na míru jejich zálibám. Darujte certifikát našeho tanečního studia na kurz tance, který mají rádi, nebo na Open Class lekce, které preferují.