English version | Česká verze

Open Class lekce

#

Open Class lekce jsou určeny pro klienty, kteří se nechtějí vázat na pravidelnou docházku. Jsou to lekce, v nichž neprobíhá postupná výuka od lekce k lekci. Při vynechání jedné nebo více lekcí je možno bez problémů pokračovat dále. Jedná se převážně o fitness aktivity, jako je Pilates, Total Barre, Zumba apod.

U sobotních Open Class lekcí tanečních technik - Jazz Dance, Contemporary Dance a Balet, lektor jejich náročnost přizpůsobuje úrovni zájemců, kteří se na hodinu dostaví.

Open Class lekce je možné navštěvovat buď jako jednotlivé vstupy nebo se zakoupenou permanentkou. Ceny lekcí se liší podle druhu lekcí a jejich délky (60 / 90 minut). Pro zakoupení permanentky postačí, vybrat si druh lekcí, přihlásit se (na recepci studia, poštou či e-mailem) a před začátkem první lekce zakoupit permanentku. Při platbách za jednotlivé lekce nejsou účastníci omezeni ani výběrem typu lekcí. Musí pouze uhradit cenu za lekci.


Permanentku je možno získat na:

  • 5 lekcí s platností 2 měsíců od data vystavení
  • 10 lekcí s platností 3 měsíců od data vystavení
  • 20 lekcí s platností 5 měsíců od data vystavení


a je výrazně výhodnější, než platby za jednotlivé lekce:

BODY & MIND Card - 60 min. lekce:
Pilates - Total Barre - Port De Bras - Zumba - Salsaton - Balet (sobota)
Cena: 1 / 5 / 10 / 20 lekcí … 300,- / 1.400,- / 2.600,- / 4.800,- Kč


DANCE Card - 90 min. lekce:
Balet (čtvrtek, pátek, sobota) - Contemporary Dance (úterý, sobota) - Jazz Dance (pondělí, sobota)
Cena: 1 / 5 / 10 / 20 lekcí … 350,- / 1.600,- / 2.900,- / 5.200,- Kč


Důležité upozornění:

Je třeba mít na paměti, že lekce, nevyčerpané během platnosti permanentky, se zpětně neproplácí, ani se nijak nenahrazují!

Zakoupení permanentky je cenově vždy výhodnější, než jednotlivé vstupy na lekce.

Zvažte však, zda je pro vás permanentka skutečně tak výhodná, jak se na první pohled jeví.

Před zakoupením permanentky uvažte vaše pracovní vytížení (služební cesty, práce přesčas, nepravidelná pracovní doba apod.), vaše další aktivity ve volném čase (mimo návštěvy našeho studia), případně další faktory (zdravotní stav), které mohou čerpání časově omezené permanentky zásadně ovlivnit.

Mějte proto, prosím, vždy na paměti, že pokud nestihnete absolvovat všechny lekce, které permanentka umožňuje, studio za takto promeškané lekce žádné náhrady neposkytuje, ani platnost permanentek neprodlužuje!

Proto nemusí být permanentka pro vás vždy tou nejvýhodnější volbou.